Biz Kimiz ?

Nlp İzmir, merkezinde ‘insan’ olan bir yaklaşımla gelişim ve değişim süreçlerini başarı ve mutlulukla sonuçlandırmak üzere 2004 yılında İzmir‘ de kurulmuştur.
Nlp İzmir birey ve kurumlarının potansiyellerini ortaya çıkartarak, vizyonları doğrultusunda kendilerini bir adım daha ileri taşımalarında yaratıcı çözümler geliştiren, uygulayan, çözüm ortaklığı yapan lider bir kurumdur.
Asıl amaç her ‘insanın’ hayatın her aşamasında kendini geliştirebileceğinin, potansiyelinin ortaya çıkarılmasının sadece yol gösterme şeklinde olabileceğinin kavranmasıdır.
Nlp İzmir içinizdeki potansiyeli ortaya çıkartarak her ‘insanın’ hayatına başarı ve mutluluğu çekebileceğinin göstergesidir.
Nlp İzmir olarak bireyler ve kurumlar için kaliteli hizmet, kaliteli eğitim, kaliteli iletişim ilkelerine dayalı, gülen insanlar ve gülen bir dünya hayal etmekte ve bunun inşası için de çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Dünyayı değiştirmek istiyorsak, önce ‘kendi’ mizi değiştirmeliyiz, ilkesinden yola çıkarak kendini değiştirebilen ve geliştirebilen ‘insan’lara dokunarak dünyamızı güzelleştirmeyi amaç edinmekteyiz.
Dünyayı seviyoruz.
İnsanları seviyoruz.
Canlıları seviyoruz…
Çıktığımız bu yolda bizim tek kaynağımız SEVGİ ‘dir.
Sevgi bize yolumuzu gösteren ve bizi yolumuza iten tek güçtür.
 
SEVGİ…
 
Nlp İzmir başarılı kadrosu ile 7 den 77 ye birçok kişi ve kurum için başarı kapısı olmuştur.
İzmir genel merkezimiz olmak üzere; Marmaris, Ortaca, İstanbul ve Ankara’da şubelerimiz bulunmaktadır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!