Kişisel Zaman Yönetimi İçin 11 Etkili Yol

1- Planlama ve organizasyon için zaman ayırın. Etkin zaman kullanımı düşünmeyi ve planlama yapmayı gerektirir. Eğer plan yapmadan harekete geçiriyorsanız, bir anlamda başarısızlığı planlamış olursunuz. İşlerinizi ve yapacaklarınızı size uygun olacak bir şekilde düzenlemelisiniz. Bu işi daha zevkli bir hale getirmek için takviminizde ya da not defte..

İçimizdeki Cyrano

Siz hiç Cyrano de Bergerac’ı duydunuz mu? Edmond Rostand tarafından yazılmış ve birçok kez sinemaya, tiyatroya ve operaya uyarlanmış bu muhteşem eserde kahramanımız Cyrano, kılıcının gücü kadar, etkili ve güzel konuşması ve burnunun büyüklüğü ile de tanınmış bir silahşordur. Kuzini Roxane'a olan aşkını burnunun iriliği nedeniyle duyduğu k..

Çekirdek İnançlar ve Kilo Verme

Çekirdek İnançlar ve Kilo Verme

Yıllardır her yeni çıkan diyeti denemiş üstelik de düzenli olarak spor yapan bir danışanım “Eskiden ne güzel inceciktim. Şimdiyse, su içsem yarıyor, bıktım artık büyük beden mağazalarından alışveriş etmekten. Tamam! XXS beden olma beklentim yok ama hiç olmazsa 38’e sığayım.” diye yakınmıştı benimle çalışmaya ilk başladığında. ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!