NLP Master Practitioner
NLP Master Practitioner – Uzmanlaşma Süreci ile Ne Kazanacağım?
NLP Master Practitioner eğitim programı uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. NLP Master Practitioner, NLP tekniklerinde ileri seviyelerde gelişimi amaçlamaktadır. Bu program size bireyleri nasıl değiştirebileceğinizi öğretir.
 

Katılım koşulları nelerdir?
 
Bu eğitim programı NLP Practitioner sertifikası edinmiş kişilere ve NLP standartlarına uygun biçimde, NLP Practitioner seviyesinde beceri gösterebilenlere açıktır. Unutmayalım ki NLP “Başarısızlık değil, sadece geri bildirim vardır.” der.

Bu eğitim programına katılmak için, katılım koşullarına uygun olmanız gerekmektedir.

NLP Master Practitioner Eğitim Programı Hakkında

NLP Master Practitioner eğitim programı, sertifika eğitiminin temel amacı, şimdiye kadar öğrenilmiş olan temel NLP bilgi ve tekniklerinin, eğitime katılanlar tarafından özümsenerek, bu temel üstüne yeni öğrenilen teknikler ile kişileri geliştirmektir. Bu Eğitime katılanlara, gerek eğitim içi uzmanlık alanını geliştirme aşamasında, gerekse kişilerin NLP tekniklerini kendi özel ya da iş yaşamlarına uyarlama sürecine öğrenilenlerin kişinin yaşamına entegrasyonu amaçlanır. Eğitim sonrasında kişinin teorik ve pratik yeterlilik düzeyi test edilerek yetersiz görülen alanlardaki boşlukların doldurulması sağlanır. Eğitim programı şu ana kadar yapmakta olduğunuz NLP uygulamalarını, şu anki durumunuzdan daha etkin bir seviyeye getirmek için tasarlandı.

Eğitim programı boyunca NLP uygulamalarının farklı uygulamalarını öğrenecek ve bu uygulamalarda kendiniz yaparken ne kadar farklı seviyede olduğunuzu anlayacaksınız.

İstenmeyen davranışlardan kurtulma konusunda daha etkin hale geleceksiniz.
Başkalarını yönlendirme becerisini çok daha üst düzeye taşıyacaksınız.
Bireylere ideal performanslarını taşımayı öğreneceksiniz.
Bununla birlikte, NLP Master Practitioner Sertifikasını almaya hak kazanmak için katılımcılar, eğitimlerinin sonunda, daha önce eğitmenleri ile birlikte kararlaştırdıkları özgün konuda, bir NLP Master Practitioner bitirme sunum çalışması hazırlamaları gerekmektedir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!