NLP Tekniklerini Kullanarak Düşünce Gözüyle Zayıflamak Mümkün!

Yaz geliyor. Saatler bir saat ileriye alınacak bu pazar. Başta kadınlar herkeste hummalı bir faaliyet. Yaza hazırlanma telaşı. Kışın kendisini salıverenler, bok anorakların, paltoların arkasına saklananları şimdi bir telaş aldı. Aynı filmin bilinmez sayıdaki tekrarını yaşıyoruz yeniden.
 
Şu filmi durdurmaya ne dersiniz? Spora tamam da o "kendiniöldür" diyetleri ile verdiğiniz kiloları KDV'siyle geri almaktan bıkmadınız mı? Önce bir NLP sloganı paylaşayım sizinle: "Aynı yöntemleri deneyerek farklı sonuçlar bekleyemezsiniz." 
 
Hadi gelin değişik birşeyler yapalım. Kilo vermek için kıyıcı diyetler yapmak yerine önce NLP teknikleri ile bu kiloların ardında yatan nedenleri sorgulayalım. Çekirdek inançlarımızı keşfedelim yine NLP teknikleriyle.
 
Beynimiz, yarattığı her düşünce ve sahip olduğu her inançla bedenimizde birtakım kimyasalların salgılanmasına neden olmaktadır. NLP ile zayıflama teknikleri, zihinde üretilen yanlış düşüncelerin, inançların ve yanlış kanıların değiştirilerek, bedenin doğal zayıflama süreçlerini başlatmaktadır. Bu yöntem sayesinde, beyninizin yemek yemeye ve kiloya nasıl anlamlar yüklediğini öğrenirsiniz. Sistemin en önemli yanı, bu inançlarınızı nasıl değiştireceğinizdir. 

Herkes, ne yapmamamız gerektiğini söyleyip durur, aynı şekilde bizler de ne yapmamamız gerektiğini çok iyi biliriz. Ancak bunu "nasıl" yapacağımızı bilememek bütün sorunumuzdur. NLP ile zayıflama tekniği aracılığıyla, yapmanız gereken ve yapmamanız gereken şeyleri "nasıl" yapacağınızı öğreneceksiniz.

NLP ile zayıflama tekniğini kullanmaya başlayan kişiler asla ne yiyecekleri ya da ne yemeyecekleri konusuna odaklanmazlar. Bilinçlerini farklı konulara odakladıkları için bedelerinin kendi temposunda ve zorlanmadan kilo vermesini sağlayabiliyorlar

Düşünce gücüyle insanın yanmayan eli bile su toplayabiliyorsa (Nörolog Dr. M. Kammers'in çalışması) aynı gücü kullanarak niçin zayıflamak mümkün olmasın?..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!