NLP Trainers
NLP Trainers Eğitim Programı

Bu program bir eğitimci eğitimidir. Eğitimci yetiştirme programı olarak adlandırabiliriz.

NLP profesyonellerine yönelik bu programda bilinçaltı öğretme, stratejilerini de öğrenebileceğiniz sıra dışı bir eğitim programıdır. NLP yalnızca tekniklerden ibaret değildir, gerçek farkı yaratan bir keşfetme sürecidir. NLP Eğitimleri düzenlemek ve bu alanda sertifika verme yetkisine sahip olmak isteyen kişilere özeldir. Bu eğitimi alabilmek için, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Eğitimlerinin 

başarıyla bitirilmesi gerekmektedir. NLP Trainer sertifikasına sahip olan bir kişi, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner Sertifikaları vermeye hak kazanır. NLP Trainer ünvanına sahip olan birisi, NLP’yi temsil eder ve NLP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak durumundadır.
 
Bu eğitimle birlikte bireysel müdahale yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinizde ve başkaları üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanırsınız. Bireysel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri seviyede gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve beden seçeneğine göre verimli durumları sürdürebilme yeteneğine sahip olursunuz.
Eğitim, diğer insanlar üzerinde uygulayabileceğimiz NLP (Neuro Linguistic Programming) Tekniklerinin profesyonel anlamda paylaşılmasını kapsar. Modelleme, ileri değişim ve dil kalıpları, trans bu eğitimin temel konularıdır. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, NLP Trainer sertifikası almaya hak kazanır.
 
NLP TRAINER EĞİTİM PROGRAMI KONULARI

 Çerçeveyi Oluşturmak
 Sihirli Eğitmen olma eğitimlerinin ardında yatan bir ilkeler dizisi
 Ruh Haliniz,İçsel Temsil, Davranış, Sonuçlar
 Fizyoloji
 Bilinçdışı Zihniniz, Öğrenme, Davranış, Değişim
 Güçlendirici İnançlar, Sonuçlar ya da Sebepler, Geribildirim
 Öğrenme ve Eğitim İçin Ruh Halleri
 Uyumla Dans, Anlamın iletişimi
 Sınırlayıcı İnançların Denetimi
 Zaman Çizgisi Terapisi
 Enerji, Enerji ile çalışmak ve enerjiyi kontrol etmek
 Enerji çalışma alıştırmaları
 4 öğrenme stili ve eğitim planlaması (4MAT sistemi)
 Beş Duyu ve Diliniz, Mesajınızı Karşıya İletmek, Karizma Motifi
 Mekanı Kullanmak, Mekansal Çapa
 Sözsüz İletişim, Sözel Olmayan İletişim Kalıpları, Düzelteç
 Ruh Hallerini Uyandırmak, Çerçeveyi oluşturmak, Metaforlar kullanmak
 Evrensel Deneyimler
 Gizli Metaforlar
 İç içe döngü, Döngüleri açık bırakmak

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!