İzmir doğumlu olan Serkan ÖZKAN, lise öğrenimini İzmir Özel Türk Kolejinde tamamladıktan sonra, 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde okudu.

Aynı zamanda Santa Cruize üniversitesi hocalarından NLP eğitimleri, John Maxwell’ den Liderlik eğitimleri ve Uluslar arası NLP Eğitimcileri Birliğinden de uzmanlık eğitimlerini alarak NLP & Kişisel Gelişim alanında çok uzun yıllardır eğitim vermektedir.

İlk seminerini 17 yaşında veren NLP & Kişisel Gelişim Serkan Özkan kurumunun eğitimcisi olan ÖZKAN bireysel ve kurumsal NLP uygulayıcısıdır. Bugüne kadar yaklaşık 8000 öğrencisi olmuştur.
Uluslar arası sertifikalı uzman bir NLP eğitimcisi olan ÖZKAN; NLP ( Neuro Lingusitic Programming ) alanında çalışma ve araştırmalarına devam etmekte, kamu kuruluşlarında, şirketlerde, okullarda ve dershanelerde “ Anlayarak Hızlı Okuma, NLP Temel Hafıza Eğitimi, Beden Dili, NLP Practititoner ve Master Practititoner sertifikalı eğitmen yetiştirme, Eğitim Mentörlüğü, Öğrenci Koçluğu ” konularında seminerler ve eğitimler vermektedir. Avrupa’nın en genç eğitimi uzmanı olan ÖZKAN, aynı zamanda The International Nlp Association’dan Practionner NLP, Master Practitioner NLP, INLPTA Uluslararası Nöro Linguistik Programlama Eğitmenler birliği üyesi ve uluslar arası yetkili eğitmenidir.

Alanında en iyilerden olan ÖZKAN 2006 yılından itibaren NLP & Kişisel Gelişim Serkan ÖZKAN kurumunu açarak aldığı öğretileri kendi tarz ve üslubuyla birleştirip danışmanlık yapmayı sürdürmektedir.

Serkan Özkan'ın NLP ve Kişisel Gelişim ile İlgili Donanım ve Ünvanları:

 NLP Therapist
 Yaşam Koçu
 Aile Terapisti
 Futbol Mentörü
 Öğrenci Koçu
 Anlayarak Hızlı Okuma Uzmanı
 Osho Therapist

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!